WIZYTÓWKI, KALENDARZYKI, KARTY PLASTIKOWE

formularz zamówieńOferujemy Państwu wyrób profesjonalnych wizytówek, kalendarzyków reklamowych oraz kart plastikowych.
Wizytówki wykonujemy w kilku technikach druku:
• technika atramentowa i laserowa - małe nakłady, szybka realizacja (ok. 10 min.)
• sitodruk - małe i średnie nakłady, najwyższa jakość, realizacja ok. 3-5 dni
• technika offsetowa- średnie i duże nakłady, najwyższa jakość, najlepsza cena jednostkowa, nieograniczone możliwości, efektowne, czas realizacji 7-10 dni
Isteniej również możliwość druku wypukłego.

Nasze wizytówki są projektowane dla klientów wg najnowszych trendów panujących w grafice.
Kilka wzorów przedstawianych do akceptacji pozwala klientowi wybrać odpowiedni dla sibie.
Szeroki wybór papierów ozdobnych pozwala nam stworzyć wizytówki niepowtarzalne dla każdego klienta. Dzięki temu można stworzyć image firmy wyróżniający ją z pośród innych na rynku.

UWAGA !!! NOWOŚĆ !!!

Teraz możecie Państwo zamówić wizytówki nie wstająć od komputera. Wystarczy złożyć zamówienie poprzez formularz internetowy, a my wyślemy projekty na podany adres, po akceptacji wzoru, papieru, rodzaju druku oraz ceny, niezwłocznie przystępujemy do realizacji i po wydrukowaniu dostarczymy pod wskazany przez Państwa adres. Na zamówienia złożone przez internet gwarantujemy 10% rabatu !!!

Kalendarzyki reklamowe oraz karty plastikowe wykonujemy wg indywidualnych niepowtarzalnych projektów specjalnie pod konktretnego klienta.
Kalendarzyki reklamowe spełniają funkcję praktyczną, a zarazem są nośnikiem reklamy czy informacji o firmie. Nasze kalendzrzyki są drukowane i foliowane dwustronnie, z pełnego koloru (tzn. 4 kolory z przodu i 4 z tyłu).

Karty plastikowe, które Pństwu oferujemy swymi wymiarami i fromą do złudzenia mogą przypominać karty bankowe, co sprawia, że mogą spełniać funkcje identyfikatorów w korporacjach, kart stałego klienta, w systemach lojalnościowych, klubach, sklepach itp.


Gwarancja najlepszej ceny !!!

Zapraszamy do współpracy !