NEWS

Witamy na wirtualnych stronach firmy MEFFISTO !!!

Styczeń

Nowy rok rozpoczeliśmy z mocnym postanowieniem zorszerzenia oferowanej przez nas palety usług o druk cyfrowy w najwyższej jakości. Zainwestowaliśmy w nowoczesą naszynę marki Konica-Minolta Bizhub 350 drukującą w technice bezolejowej, bazująca na mediach polimerowych, co gwarantuje doskonałej jakości trwały wydruk na szerokiej gamie papierów i innych mediów do druku cyfrowego.Święta i Nowy Rok

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim naszym klientom najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i wesołych świąt, spędzonych z bliskimi w radosnej atmosferze. Aby ten Nowy 2006 Rok był jeszcze lepszy, niósł więcej sukcesów i powodów do radości, a zarazem był spokojniejszy, abyście mogli Państo znaleźć chwilę wytchnienia wśrod najbliższych. Do siego roku !

Zamów pieczątkę i wygrj samochód !!!

Ruszyła akcja promocyjna firmy Trodat.
Wystarczy zamówić u nas dowolną pieczątkę automatyczną firmy Trodat, wypełnić i wysłać otrzymany kupon konkursowy, a spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń rozlosowane zostaną cenne nagrody - 100 odtwarzaczy mp3, 50 odtwarzaczy DVD - główną nagrodą jest samochód osobowy. Życzymy szczęścia w losowaniu.

Wrzesień

Sezon urlopowy już za nami, dlatego należy ze zdwojoną siłą wracać do pracy.
Wracają stare godziny otwarcia firmy (poniedziałek-piątek 9.00-19.00).

Wakacje

Hitem sezonu wiosenno-letniego stały się nadruki na odzieży.
Wyjątkowa technologia termodruku oraz nasza pomysłowość sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać nawet pojedyńcze wzory dla indywidualnego klienta i krótkie serie dla klientów instytucjonalnych w bardzo któtkim czasie. Wysoka jakość użytych materiałów daje klientowi satysfakcję oraz gwarancję trwałości. Dysponujemy dostępem do szerokiej gamy odzieży - oprócz nadruków na t-shirtach możemy także Państwa logo umieścić na bluzach, koszulkach polo a nawet na ubraniach roboczych Waszych pracowników.
Więcej informacji

UWAGA !!! W okresie wakacyjnym firma MEFFISTO czynna będzie w godzinach 10.00-18.00
Spowodowane to jest sezonem urlopowym. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.


Wiosna

Nowe wyzwania zmuszają nas do podejmowania kolejnych kroków w kierunku rozwoju firmy. Inwestycje jakie poczyniliśmy zaowocują rozszerzeniem najszej oferty i jeszcze bardziej przyśpieszą pracę, co znacznie wpłynie na skrócenie czasu oczekiwania na zamówienia.

Styczeń

Nowy rok należy rozpocząć z nowymi pomysłami i zabrać się za ich realizację z pełną energią.
Na ten nowy 2005 rok planujemy rozwój usług i wiele ciekawych akcji promocyjnych - szczegóły już wkrótce na naszych stronach !!!

Grudzień

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego roku chielibyśmy życzyć wszystkim spokojnych i wesołych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, wielu sukcesów, dużo zdrowia oraz powodzenia w nadchodzącym 2005 roku.

Wrzesień


Funkcjonują już formularze służące do zamawiania pieczątek i wizytówek poprzez naszą stronę. W dziale pieczątki można zamówic w prosty sposób pieczątki imienne, firmowe, lekarskie itp. W dziale wizytówki w identyczny sposób można zamowić wizytówki prywatne bądź firmowe. Wystarczy wpisać treść i wysłać do nas a my za chwilę odeślemy pod wskazany adres przykładowe projekty.
Zachęcemy do zamawiania poprzez internet.
Do końca roku na zamówienia wykonane w ten sposób udzielamy 10% rabatu !!!

Wakajce 2004


Aby jeszcze bardziej usprawnić i przyśpieszyć naszą pracę zainwestowaliśmy w nowy ploter tnący, który jest jednym z najszybszych urządzeń tego typu we Wrocławiu.Z Trodatem do Unii


Z okazji weścia Polski do Unii Europejskiej firmy Trodat i Uni - producenci najwyższej jakości automatów stemplarskich i artykułów piśmienniczych przygotowali wspólną promocję.
Przy zamówieniu jednej pieczątki wraz z automatem firmy Trodat otrzymują Pństwo w prezencie pióro kulkowe Uni, przy zamówieniu dwóch pieczątek - długopis, a przy trzech pieczątkach prezentem jest profesjonalny długopis Power Tank.
Promocja trwa do wyczerpania zapasów

Pra-początki


Serwis ten powstał po to, aby przedstawić Państwu naszą ofertę.
Na początku będzie on pełnił rolę informacyjną, ale w miarę rozwoju pojawią się tu formularze zamówień na poszczególne produkty, aby jeszcze bardziej usprawnić i ułatwić procedurę zamawiania. Mamy zamiar stworzyć wirtualny serwis, tak aby nie wychodząc z biura mogli Państwo zamawiać, kontaktować się z nami i otrzymywać drogą elektroniczną projekty, kalkulacje czy wyceny.
Po wykonaniu usługi dostarczymy produkt na wskazane miejsce gratis !
Witryna owa będzie zawierała informacje o wszystkich zmnianach i nowościach jakie będziemy wprowadzać. Często organizowane akcje promocyjne na poszczególne produkty i usługi również znajdą tu swoje miejsce.

Zachęcamy do częstego odwiedzania naszych stron i śledzenia akcji promocyjnych